Služby

Pískování (tryskání) železných konstrukcí, trakčního vedení, zábradlí, disků automobilů a mnoha dalších kovových výrobků. Pískováním odstraňujeme také staré nátěry na dřevě i betonových podlahách. Podle technologie aplikované při následné úpravě povrchu je volena zrnitost a materiál abraziva pro pískování. Tryskání provádíme v hale.

Disponujeme také mobilní tryskací jednotkou a tak můžeme provádět mobilní pískování i mimo areál naší firmy.

Šopování (metalizace) kovových předmětů zejména pro antikorozní ale také dekorační účinek. Provádíme nanášení tenkých kovových vrstev žárovým nástřikem. Tato metoda úpravy povrchů kovů je někdy také nazývána žárování. V našem provozu využíváme technologii elektro metalizace. Povrchy ošetřené metalizací a opatřené kombinovaným povlakem výrazně zvyšují odolnost předmětů proti korozi a tím významně prodlužují jejich životnost.

Nanášení nátěrů špičkovou aplikační technikou. Provádíme antikorozní, ochranné, protipožární i dekorativní nátěry např. ocelových konstrukcí, plotových bran a dílů, částí vozidel a techniky a mnoha dalších průmyslových výrobků i jiných předmětů. Používáme produkty a technologie renomovaných výrobců jako jsou firmy HEMPEL, NOVATIC, TIKKURILA, ROKOSPOL. Protipožární nátěry aplikujeme , jak na kovové, tak na dřevěné konstrukce. Používáme jednosložkové případně dvousložkové epoxidové, akrylátové i polyuretanové barvy v širokém spektru odstínů podle požadavků zákazníka.